Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Xplosionil astub üles Rennot võitnud lätlane

Xplosionil astub üles Rennot võitnud lätlane

9. aprillil toimuval Xplosion Fight Series'l saab Eesti publik nautida ka ühte mitmest rahvusvahelisest matšist, kus astuvad vastamisi Läti parim taipoksija Zaur Dzavadov ning Suurbritannia meister Tommy King.

Zaur Dzavadov on Eesti publikule juba ammu tuntud, sest Maarjamaal on ta varemgi poksiringi astunud. Üheks muljetavaldaivamaks saavutuseks võib kindlasti pidada 2014. aasta Xplosionil saavutatud võitu Eesti esinumbri Kevin Renno üle. Seekordsel võistlusõhtul saab tema vastaseks olema väga tugev inglane Tommy King, kes on ühtlasi värske ISKA föderatsiooni Suurbritannia meister kehakaalus kuni 78 kg. Kingi profikontol on 17 matši, millest 14 võitu.

"Xplosioni tase on täna niivõrd kõrge, et rahvusvaheliste matšide korraldamine on meie jaoks loogiline asjade areng, kuid samas ka uus ja põnev väljakutse, millega saame publikule pakkuda varasemast kõrgetasemelisemat ja mitmekesisemat võitlusspordielamust. Kindlasti hakkab kasvava rahvusvahelise tähelepanu tõttu edaspidigi meie fightcard sisaldama matše välismaa parimate vahel," kommenteeris asja peakorraldaja Mirkko Moisar.
 

Kuum kaup poes

UFC 147 RIO Venum
UFC 147 RIO Venum
(Püksid)

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?