• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Vehklemine Karoliine Loit ja Ruslan Eskov tulid Eesti meistriks

Karoliine Loit ja Ruslan Eskov tulid Eesti meistriks

Haapsalu Spordihoones peetud Eesti kadettide meistrivõistlustel epeevehklemises saavutasid esikohad Karoliine Loit (Tallinna Mõõk) ja Ruslan Eskov (Tartu Kalev). Võistkondlikud kullad teenisid vehklemisklubi Tallinna Mõõk ja SBSK Draakon.

Eesti kadettide vanuseklassi esinumber Loit alistas neidude finaalis kindlalt 15:6 Polina Anissimova (Rünnak). Pronksmedalid võitsid Violetta Gulakova (SBSK Draakon) ja Brenda Roosimaa (Tallinna Mõõk).

Valitsev kadettide Põhjamaade meister Eskov alistas noormeeste finaalkohtumises koduse põhikonkurendi Andzej Gedzo (SBSK Draakon) torgetega 15:9. Pronksmedalid teenisid Henri Kopra (Tallinna Mõõk) ja Platon Matsinski (SBSK Draakon).
Tallinna Mõõk koosseisus Karoliine Loit, Brenda Roosimaa ja Andra Talen alistas neidude võistkonnavõistluse finaalis kindlalt Põhjakotka (Maria Jefimova, Susi Ann Kaljas, Helena Orov) 45:27. Kolmanda koha sai En Garde (Maarja Konrad, Carmen-Lii Targamaa, Alika Tarakanova, Kaia Hänni).
Noormeeste võistkondlikul turniiril tegi puhta töö SBSK Draakon. Andzej Gedzo, Maksim Serhovets, Platon Matsinski ja Ilian Bobrov alistasid finaalis En Garde (Meelis Hanstein, Valeri Fedoristsev, Hans Joosep Jõgisalu, Teet Saar) 45:26. Kolmanda koha teenis Tallinna Mõõk koosseisus Henri Kopra, Klim Gusarov, Oliver Prede.