RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus MMA nädalavahetusel: Kuivanen kaotas nokaudiga

MMA nädalavahetusel: Kuivanen kaotas nokaudiga

Soome sarja Cage järjekordne üritus kandis numbrit 33 ja tõi oma peamatšis puur Soome parima kergekaallase ja sarja valitseva meistri Anton Kuivaneni ning tema vastu pranstlase Thibault Gouti. Pingeline matš sai oma lahenduse kolmandas raundis kui Gouti suutis löökide vahetuse enda kasuks keerata ja Kuivaneni nokauti lüüa. Loe pikemalt Cage 33 tulemusest: http://www.mmaviking.com/live-results-cage-33/

Amatööride olulisim sündmus sportlikus vabavõitluses oli möödunud nädalavahetusel Inglismaal peetud IMMAFI Euroopa meistrivõistlused. Eesti koondise kindel plaan esindatud olla sai põhja lastud kui IMMAF tuli välja reegliga, mis jätab IMMAFi tiitlivõistlustest eemale ka sportlased, kes on profimatši teinud sportlasega amatöörmatši pidanud. Põhjanaabrid soomlased võtisd EMilt kolm kuldmedalit. Vaata kõiki EMi TULEMUSI

Maailma tugevaim profiliiga UFC oli Fight Night 78 matše pidamas Mehhikos. Peamatš kujunes väga tasavägiseks ja kergekeskkaallane Neil Magny võitis kohtunike napi otsusega Kelvin Gastelumi. Olulisel kohal olid ka Ladina-Ameerika the Ultimate Fighteri finaalid: kergekeskkaalu võitis Erick Montano ja kergekaalu Enrique Barzola. Vaata kõiki Fight Night 78 TULEMUSI

Bellator 146 peamatšis nokauteeris Melvin Manhoef esimeses raundis Hisaki Kato. Vaata kõiki TULEMUSI

WSOF 25 raames peeti kergekaalu turniir, mille finaalis lõi Brian Foster teises raundis nokauti Joao Zeferino. Vaata kõiki TULEMUSI