Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks
Uudised: Taipoks / kikkpoks

Remmer võitis Mõisaküla Fightil nokaudiga (VIDEO)

Mõisaküla suvepäevade raames toimus 3. augustil Viljandimaa suurim võitlusspordiüritus Mõisaküla Fight 2018. Peamatšis alistas Ott Remmer Arvydas Gerve nokaudiga.

Loe edasi...
 

Mõisaküla Fight toob ringi ka naised

Reedel, 3. augustil peetakse Viljandimaal maha vägev võitlusspordiüritus Mõisaküla Fight 3.Andre Kaljurand on poksiga tegelenud pea kolm aastat. Trenni teeb ta kuus korda nädalas, kaks korda päevas. Vahel ka kolm. „Paljud vajuvad pinge alla, kui matšini nädal või kaks. Olen näinud oma silmaga olukordi, kus vanad jooksevad peldikusse oksendama enne matši. Minul isiklikult pole närvi üldse sees enne matše. Nagu järjekordne päev kontoris,“ räägib ta.Lisaks eestlastele astuvad ringi Soome (Henri Kurttila, Soome meister Daniel Forsberg), Läti (Juri Orlov) ja Leedu (Arvydas Gerve) võitlejad. Toimuvad muay thai, K-1 ja poksimatšid.„Üritame igal aastal laieneda ja pakkuda rahvale midagi uut. Eelneval aastal olid meil Soome, Leedu ja Eesti võitlejad, tänavu saime juurde Läti,“ ütleb korraldaja Henri Helemäe ja lisab, et võitluspaarid peaks olema võimalikult võrdsed. „Vaatan, et oleks tuntumad nimed, keda rahvas juba teab ja tahaks näha. Viljandimaal on üks hästi tuntud inimene, keda rahvas alati ootab Mõisakülla: Ott Remmer.“Ott Remmer on 2016., 2017. ja 2018. aasta Yakuza Fighti nelja mehe turniiri tšempion ning 2016. ja 2017. aasta Eesti muay thai tšempion, tema vastane Arvydas Gerve Norra tänavune muay thai meister. „Olen paari tema fight’i vaadanud ja pilt on enam-vähem selge,“ ütleb Ott, kes vastastest alati lugu peab.Sergei Makejev alistas mullu lisaraundis Henri Kurttila, kuid soomlasele see otsus ei sobinud ja ta nõudis korduskohtumist. Sergei on võitluseks valmis. „Tehniline ja kiire,“ arvab napisõnaline Eesti võitleja vastase kohta.Aset leiab ka Mõisaküla esimene naistevõitlus, kus vastamisi lähevad 17-aastane Karoliina Niinelo ja 19-aastane Crista Padu.Mõisaküla Fight 3 paarid:Ott Remmer (18-9) vs Arvydas Gerve (16-5)Daniel Forsberg (45-15) vs Juri Orlov (6-1)Sergei Makejev (7-9) vs Henri Kurttila (14-7)Marko Šults (15-14) vs Dmitri Tsvetkov (6-5)Andre Kaljurand (1-1) vs Karl Komlev (5-1)Kevin Jallai (3-3) vs Robert Poštaritsa (2-1)Karoliina Niinelo (1-2) vs Crista Padu (3-2)Lauri Kodres (0-1) vs Rasmus Madiberg (0-1)Võitlusõhtut sisustab laulmisega Karl-Erik Taukar. Piletid on müügil Mõisaküla linnavalitsuses ja Viljandi Myfitnessis.Lisainfo: https://www.facebook.com/events/2060043670883138/

Loe edasi...
 

Astur võitis Fightlandil Themast

Laupäeval Pärnus toimunud Fightlandi peamatšis võitis Maikel Atsur pinevas K-1 lahingus Hendrik Themast. Täisaja kestnud matšis oli nokaut õhus viimase hetkeni, kuid lõpuks siiski kohtunike ühehäälne otsus matši lõppu domineerinud Asturile.

Loe edasi...
 

Yakuza turniiri võitis Remmer

Laupäeval Rakveres toimunud Yakuza Fight 4 K-1 turniiri võitis Ott Remmer, kes nokauteeris poolfinaalis jõuliste kehasse löökidega Lucasz Skorzec'i ja edestas tasavägises finaali lisaraundis kohtunike otsusega visa soomlast Lauri Suomelat.

Loe edasi...
 

Moisar kaotas Glory debüüdi tänu lõikehaavale

Eesti kikkpoksija Mirkko Moisar tegi täna debüüdi maailma olulisimas kikkpoksisarjas Glory. Esimeses raundis tabas Anis Karkach põlvega Eesti sportlase kulmu ja matš katkestati.

Loe edasi...
 
Veel ...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?